Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Inflacja cen artykułów spożywczych w Wielkiej Brytanii osiąga rekordowy poziom - Nadchodzą kolejne racje żywnościowe

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomiar inflacji cen artykułów spożywczych w Wielkiej Brytanii wzrósł do rekordowego poziomu w tym miesiącu. Ceny artykułów spożywczych wzrosły o 17,1% w ciągu czterech tygodni do 19 lutego, w porównaniu z tym samym okresem rok temu. Jest to najwyższa stopa inflacji od czasu, gdy firma zaczęła ją śledzić w 2008 roku i jest równoważna dodaniu dodatkowych 811 funtów do średniego rocznego rachunku za artykuły spożywcze w gospodarstwie domowym.

Według Frasera

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem