Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Innowacje technologiczne i energetyczne podstawą rozwoju firmy

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Biorąc pod uwagę liczne kryzysy gospodarcze, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat, niektóre europejskie sieci detaliczne i inni operatorzy naciskają na import z krajów spoza UE", informuje Vittorio Gona z Alba Bio OP. "Dynamika ta w coraz większym stopniu przyciąga kraje takie jak Turcja, Tunezja i Maroko. Wszystko to jest możliwe dzięki rosnącemu popytowi ze strony rynków. Jednak

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem