Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Izba Lordów twierdzi, że ogrodnictwo nie jest traktowane priorytetowo przez rząd Wielkiej Brytanii.

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Peers powtórzyli kluczowe obszary niedawnej Strategii Wzrostu Ogrodnictwa NFU, gdy ujawnili wyniki dochodzenia w sprawie branży. Raport Komitetu Sektora Ogrodniczego "Siew nasion: Kwitnący angielski sektor ogrodniczy" stwierdził, że uprawa w Wielkiej Brytanii znalazła się na rozdrożu i została "potraktowana zbyt mało priorytetowo i niedoceniona przez decydentów politycznych", pozostawiając dziury w brytyjskiej żywności

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem