Izrael i ZEA podpisują ostatnią część umowy o wolnym handlu
W ten weekend minister spraw zagranicznych Izraela Eli Cohen i ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Izraelu Mohamed Al Khaja podpisali w Jerozolimie dwustronny pakt celny. Była to najważniejsza i ostatnia część historycznej umowy o wolnym handlu między dwoma krajami. Umowa o wolnym handlu obejmuje 95% dwustronnej wymiany handlowej, która w 2021 roku osiągnęła poziom 885 mln dolarów i wciąż rośnie. Umowa
.
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.