Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Jak hodowcy i spedytorzy mogą wykorzystać "Friendsgiving"?

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Czy "Friendsgiving" staje się nową świąteczną okazją dla producentów i spedytorów? Oczywiście, mówi Anne-Marie Roerink z 210 Analytics, LLC.

Choć koncepcja gromadzenia przyjaciół przy stole w Święto Dziękczynienia może być potencjalnie powiązana z pomysłem przedstawionym w serialach takich jak Przyjaciele, istnieją inne czynniki stojące za tym pomysłem. W rzeczywistości wydarzenie to

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem