Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Jak radziły sobie uprawy w Kalifornii po śniegu, deszczu i zimnie?

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kalifornia weekend widział szereg wydarzeń pogodowych zrobić ich drogę przez południowej Kalifornii--od śniegu do deszczu do lodu. Jak to wpłynęło na przemysł rolniczy w ciągu weekendu?

Na początek, oznaczało to czasami zamknięcie "Grapevine" znanej również jako Interstate 5, która łączy Centralną Kalifornię z Południową Kalifornią. Jednak hodowcy i spedytorzy mówią, że

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem