Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Jak utrzymać łańcuch chłodniczy podczas przesyłek transgranicznych?

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Światowy łańcuch chłodniczy produktów łatwo psujących się składa się z sieci interesariuszy, którzy odgrywają kluczową rolę w zachowaniu jakości i bezpieczeństwa świeżych produktów. Zadanie wysyłki łatwo psujących się produktów jest pełne wyzwań. "Jednak utrzymanie stałych temperatur przechowywania i odpowiednich procesów zapewniania jakości (QA) jest jeszcze trudniejsze, gdy przesyłki przekraczają granice z zagranicą

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem