Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z Fruit Logistica w Berlinie"

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Frigga, profesjonalny dostawca rozwiązań do monitorowania temperatury w czasie rzeczywistym z Chin, uczestniczyła w Fruit Logistica Berlin. Był to pierwszy raz, kiedy firma uczestniczyła w wystawie od czasu uderzenia pandemii. Według Paddy'ego, osoby odpowiedzialnej za firmę Frigga, opinie z tej wystawy są doskonałe. Nowe logo firmy Frigga i różne nowe produkty przyciągnęły uwagę

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem