Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Kanclerz skarbu zapowiada usprawnienie brytyjskiego systemu celnego

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dzięki reformom, które mają być ogłoszone w budżecie kanclerza, 363,000 międzynarodowych przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii zyska bardziej usprawniony proces celny. Kanclerz skarbu Hunt ma przedstawić szczegóły planów ograniczenia biurokracji i uproszczenia formalności związanych z przemieszczaniem towarów do i z kraju. Zmiany dałyby przedsiębiorcom sześć dodatkowych dni na złożenie formularzy po przekroczeniu granicy,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem