Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Katalońscy producenci stoją w obliczu 40% ograniczenia wykorzystania wody do celów rolniczych

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ogłoszone i zadekretowane przez rząd ograniczenia przeciw suszy nieuchronnie wpłyną na rolnictwo, ponieważ jednym ze środków jest zmniejszenie nawadniania rolnictwa o 40%. Sektor będzie starał się zaopatrzyć ten spadek w wodę odzyskaną z odsalania lub oczyszczalni, co może uratować uprawy, stwierdził Xavi Oliva, sekretarz Spółdzielni Rolniczej w El Prat de Llobregat.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem