Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Każdego roku zajmujemy się jedną z trzech rzeczy: sprzedażą, ogrzewaniem lub ludźmi".

2023-08-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Belgijska uprawa winorośli ma długą historię. Chociaż w 2023 r. liczbę plantatorów można policzyć na palcach dwóch rąk, tradycja ta nigdy nie zniknie. Philip Dewit z Dewit Druiven jest tego pewien. Dla wielu sukcesja nie jest zapewniona, dlatego flamandzcy plantatorzy coraz częściej odchodzą, ale w Dewit kolejne pokolenie jest już chętne do przejęcia. "To też nie jest chwilowa moda. Mój syn

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem