Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Konkurowanie z cenami w Maroku jest bardzo trudne, ale nasz samphire może konkurować pod względem świeżości".

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Isla Cristina, nadmorska gmina na zachód od Huelvy, jest lokalizacją jednej z pionierskich hiszpańskich plantacji samphire. Roślina ta jest uprawiana przez Marsh Foods wzdłuż wybrzeży Oceanu Atlantyckiego.

"Samphire to roślina halofitowa, która naturalnie rozwija się na obszarach pływowych", mówi Manuel Díaz. "Pamiętam, jak wiele lat temu, około 2004 roku, oprowadzałem wycieczkę po

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem