Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kosze z owocami sprzed 2200 lat znalezione w podwodnym mieście Heracleion

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W podwodnym mieście Heracleion niedaleko Aleksandrii w Egipcie nurkowie odkryli niedawno kosze z owocami, liczące ponad 2200 lat, z owocami wciąż znajdującymi się w środku. Miasto to, będące kluczowym śródziemnomorskim węzłem handlowym w epoce hellenistycznej, zatonęło w II wieku p.n.e. z powodu trzęsień ziemi i fal pływowych. Odkrycie, dokonane przez francuskiego nurka Francka Goddio, obejmuje grecko-egipski drewniany statek, skarby z brązu,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem