Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Kuehne + Nagel ogłasza zmiany w Radzie Dyrektorów

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po dwunastu latach w Radzie Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG, Renato Fassbind nie będzie ubiegał się o ponowny wybór na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy 9 maja 2023 roku.

W tym samym czasie dr Vesna Nevistic zostanie zaproponowana do wyboru do Rady Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG. Dr Nevistic, urodzona w 1965 r. i będąca podwójnym obywatelem szwajcarsko-chorwackim, posiada tytuł doktora w dziedzinie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem