Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kwiaty migdałowca kwitną wcześnie w Mula, pomimo fali upałów w środku zimy

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Miasto Mula w północno-zachodniej Murcji świętowało wczesne kwitnienie drzew migdałowych. Pomimo fali upałów w środku zimy, która stanowiła zagrożenie dla wzrostu upraw, drzewa migdałowe w Mula zakwitły doskonale, przyciągając wielu odwiedzających na coroczny spektakl. Burmistrz Mula, Juan Jest. Is Moreno Garcia, zauważył, że Mula jest pierwszym europejskim obszarem, na którym kwitną migdałowce.

The Mula Flor

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem