Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Liderzy brytyjskiego przemysłu spożywczego domagają się działań rządu w sprawie zagranicznych pracowników

2024-03-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas spotkania na Downing Street, przedstawiciele branży spożywczej podkreślili pilną potrzebę zwiększenia liczby pracowników z zagranicy, aby sprostać rosnącym cenom żywności, które mają wpływ na konsumentów w całej Wielkiej Brytanii. Rozmowa ta podkreśliła zależność sektora od międzynarodowej siły roboczej w celu utrzymania stabilności i...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem