Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Linie żeglugowe odmawiają zmniejszenia zdolności produkcyjnych w wojnie cenowej

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Stawki frachtowe za przewozy kontenerowe wciąż spadają, podczas gdy stawki czarterowe utrzymują się na tym samym poziomie, co sugeruje, że operatorzy liniowi gonią za udziałem w rynku, nawet jeśli oznacza to wojnę cenową.

W najnowszym raporcie firmy Linerlytica, wydanym 13 marca, stwierdzono, że około 738 014 TEU zdolności przewozowej, czyli 2,8% floty, jest obecnie bezczynne, co oznacza spadek z najwyższego poziomu 3,8% w lutym, ponieważ linie żeglugowe reaktywują nieaktywne

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem