Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Lokalizacja może być zaletą przy wysyłce meksykańskich papai do Europy

2023-08-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnich tygodniach rozpoczął się nowy sezon na papaje w południowym regionie Meksyku, Quinatan Roo. Producent i eksporter Alejandro Alvarez z firmy BioGuayab rozpoczął pakowanie papai na eksport do Europy. Ich obszar produkcyjny znajduje się w pobliżu lotniska w Cancun, skąd codziennie odlatują różne loty do głównych europejskich węzłów towarowych, co czyni go idealną lokalizacją na eksport.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem