Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Łotewscy rolnicy żądają zakazu importu rosyjskiej i białoruskiej żywności

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Łotewscy rolnicy zorganizowali protesty w 16 lokalizacjach w całym kraju, wzywając do natychmiastowego zakazu importu produktów spożywczych z Rosji i Białorusi, według Delfi. Pomimo tego, że Unia Europejska nie nałożyła sankcji na rosyjskie produkty rolne, prezydent Łotwy Edgars Rinkevics wyraził swoje poparcie dla zakazu importu rosyjskiego zboża zarówno ze względów politycznych, jak i gospodarczych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem