Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Ludzie polegają bardziej na naprawach i recyklingu, zamiast inwestować w nowe pudła do przechowywania"

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ubiegłym roku firma DOM Paletten, mająca siedzibę w Dormagen w Niemczech, obchodziła 10-lecie istnienia. W szczególności dla sektora rolniczego DOM paletten oferuje małe i duże pojemniki. "Dla sektora rolniczego szczególnie ważne jest, aby pojemniki były trwałe, przenośne i możliwe do układania w stosy" - mówi dyrektor zarządzający Michael Müller.

W pierwszych latach po

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem