Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Maersk Air Cargo zawiesza nowe frachtowce z powodu mniejszego popytu

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Maersk Air Cargo wyłączył kilka dzierżawionych odrzutowców i zmniejszył aktywność lotniczą w odpowiedzi na pogarszający się popyt na rynku frachtu lotniczego. Planowana trasa między Chinami a USA została wstrzymana.

Tylko jeden z trzech frachtowców 767-300, które Maersk Air Cargo zakupił bezpośrednio od Boeinga w zeszłym roku i zlecił firmie Amerijet z siedzibą w Miami, będzie obsługiwał trasy między Azją a USA.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem