Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Maersk pilotuje Szanghaj jako nową globalną bramę dla przesyłek LCL

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Firma spedycyjno-logistyczna Maersk ogłosiła dziś, że będzie pilotować Szanghaj jako swoją nową globalną bramę dla przesyłek LCL (Less-than-Container-Load). Oznacza to przełomowy kamień milowy w branży dla przesyłek z różnych pobliskich krajów i obszarów, które będą konsolidowane i transportowane przez Szanghaj do reszty świata. Rozwój ten jest bezpośrednim wynikiem

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem