Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Maersk przywraca bezpośrednie rezerwacje na Ukrainie

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Maersk ogłosił, że jest teraz w stanie zaoferować bezpośrednie rezerwacje na Ukrainę z dowolnego miejsca na świecie, łagodząc powszechny problem klientów w ciągu ostatniego roku od inwazji Rosji na Ukrainę.

W związku z tym duński przewoźnik uruchomił nowy cotygodniowy serwis barkowy z portu Constanta w Rumunii do portu Reni na Ukrainie. Usługa ta jest obecnie w pełni operacyjna w ramach dwóch

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem