Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Malejąca podaż przyczyną ożywienia na rynku wapna"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny na rynku wapna w Europie, które przez pewien czas były fatalne, ulegają poprawie. "Wielkość eksportu znacznie spadła, a stare zapasy w Europie są już prawie wyprzedane" - mówi Rene Bouman z holenderskiej firmy FMI.

"W ostatnich miesiącach w Brazylii padało bardzo dużo, więc podaż była i jest ograniczona. Oprócz mniejszej ilości, oznacza to również, że jakość limonek nie jest

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem