Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Międzynarodowa branża hurtowa zbiera się w berlińskim Wasserwerk

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po pięciu latach międzynarodowa branża hurtowa ponownie zebrała się w berlińskim Wasserwerk. W ramach 8. Fructinale, organizowanego przez stowarzyszenie rynków hurtowych GFI oraz licznych sponsorów i partnerów, pod koniec drugiego dnia targów Fruit Logistica przyznano łącznie trzy nagrody Buddy Bears. Oprócz ceremonii wręczenia nagród, goście dyskutowali o przyszłości rynków hurtowych i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem