Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mierniki jakości produktów oparte na sztucznej inteligencji

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

7 lutego rozpoczynają się targi Fruit Logistica 2024, a Felix Instruments zaprasza odwiedzających na swoje stoisko w hali 3.1 / stoisko C-22. Firma zaprezentuje swoje osiągnięcia w zakresie oceny jakości produktów dzięki miernikom jakości produktów, które integrują sztuczną inteligencję i spektroskopię NIR w celu zapewnienia precyzji i wydajności.

Felix Instruments zaprezentuje swoje osiągnięcia w zakresie oceny jakości produktów dzięki swoim

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem