Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Mniej nowych sadów i winnic zostanie posadzonych w Mołdawii w 2023 roku

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu ostatnich pięciu lat tempo zakładania nowych plantacji bylin w Mołdawii gwałtownie spadło: średnio z 4 000-5 000 do 1 500-2 000 ha rocznie. Zasadnicza część młodych sadów i winnic jest stymulowana przez Narodowy Fundusz Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich. Jednak nawet dotacje na takie inwestycje cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem