Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mniejsze ilości imbiru z Peru spodziewane w tym sezonie

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Do niedawna popyt na imbir w USA był silny i oferowano niewiele produktu. Jednak ceny złagodniały, gdy nowy chiński imbir trafił na rynek. Ceny na zachodnim wybrzeżu z Chin wynoszą około 40 USD CNF za 30 funtów. Ponadto Brazylia rozpoczyna wysyłkę, a imbir w transporcie lotniczym kosztuje 18,50 USD FOB. W drugim tygodniu czerwca kraj ten rozpocznie wysyłkę kontenerami oceanicznymi. Peru

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem