Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Mobilny robot występuje w reklamie "Get Crackin'" marki pistacji

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wonderful Pistachios wypuściło najnowszą reklamę w ramach kampanii Get Crackin' z udziałem Spot®, zwinnego robota mobilnego z firmy inżynieryjno-robotycznej Boston Dynamics.

Występująca w telewizji kablowej, na cyfrowych platformach streamingowych i w mediach społecznościowych reklama pokazuje, jak ten robot cieszy się z otwierania Wonderful Pistachios.

P>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem