Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Możliwości relacji napędzają uczestnictwo w Southern Innovations

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Jesteśmy częścią branży bardzo zorientowanej na relacje", mówi Michael DuPuis z Divine Flavor. "Dlatego ważne jest, abyśmy byli obecni na odpowiednich wydarzeniach we właściwym czasie". Z tego powodu Divine Flavor będzie wystawiać się na imprezie SEPC Southern Innovations w dniach 14-16 września w Charlotte w Północnej Karolinie. "Po raz pierwszy uczestniczymy i wystawiamy się na tym wydarzeniu i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem