Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

MUA podpisuje nową czteroletnią umowę z Dubai Ports, zapewniając godziwe wynagrodzenie, bezpieczeństwo i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Australijski Związek Morski (Maritime Union of Australia) i Dubai Ports osiągnęły zasadnicze porozumienie na zakończenie trzydniowych ułatwionych negocjacji w Sydney przed Komisją Uczciwej Pracy (Fair Work Commission), z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez członków MUA zatrudnionych w Dubai Ports w Australii.

Umowa, która zastępuje wcześniejszą umowę, która wygasła we wrześniu 2023 r., została zawarta na okres czterech lat i

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem