Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Najnowsza faza przebudowy przebiega pomyślnie

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ostatnie trzy miesiące przyniosły znaczące i bardzo widoczne postępy w programie przebudowy Rynku, według Tony'ego O'Reilly'ego, Dyrektora Projektu CGMA.

"Pogoda w lutym była zimna, ale sucha, co pozwoliło na kontynuowanie prac ziemnych w ramach przygotowań do budowy sekcji B2 i zakończenie ich na czas, aby pierwsze elementy stalowe mogły zostać zamontowane w połowie marca", powiedział

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem