Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nasza argentyńska pakowalnia cytrusów pracuje na połowie swoich możliwości z powodu suszy, nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z wysokim popytem".

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ponieważ sezon cytrusów w Argentynie w 2023 r. dobiega końca, mają one wysoki popyt na swoich głównych rynkach eksportowych, ale z powodu suszy i wielu wyzwań nie są w stanie zapewnić wystarczającej podaży. "Z powodu suszy, jako duża firma pakująca, mogliśmy wykorzystać tylko połowę naszej pakowalni, ale przy tych samych kosztach ogólnych, które należy pokryć", mówi Nahuel Lavino, kierownik sprzedaży eksportowej w Fama, argentyńskiej firmie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem