Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Naszym celem jest wyjście z obecnego spowolnienia gospodarczego w silniejszej pozycji niż kiedykolwiek wcześniej".

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

ZIM Integrated Shipping Services Ltd. ogłosiła swoje skonsolidowane wyniki za okres trzech i dziewięciu miesięcy zakończony 30 września 2023 r.

Najważniejsze dane za trzeci kwartał 2023 r. Strata netto za trzeci kwartał wyniosła 2 270 mln USD (w porównaniu do zysku netto w wysokości 1 166 mln USD w trzecim kwartale 2022 r.) lub rozwodniona strata na akcję w wysokości 18 904 USD (w porównaniu do rozwodnionego zysku na akcję w wysokości 9,66 USD w trzecim kwartale 2022 r.).

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem