Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nie poddawaj się, po prostu to zrób: Budowa szklarni dachowej na Ukrainie w czasie wojny

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W pełni wyposażona szklarnia dachowa została niedawno oddana do użytku przez zespół Grupy Perspekta w rejonie Kijowa na Ukrainie. Realizacja projektu zajęła prawie dwa miesiące budowy, w mroźnej zimowej aurze, podczas gdy nad głowami odbywały się ataki rakietowe.

"Budowa szklarni w czasie wojny wymaga odwagi i determinacji" - mówi Maria Melnychenko, dyrektor generalny Perspekta Group.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem