Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Niezawodność harmonogramu wzrasta do poziomu sprzed pandemii

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W I kwartale 2023 r. nastąpiła zauważalna poprawa we wszystkich wskaźnikach niezawodności rozkładu jazdy i średniego opóźnienia na poziomie globalnym, przewoźnika, sojuszu przewoźników i pasa handlowego. Jest to kontynuacja trendu, który obserwowaliśmy również przez większość 2022 r., przy czym wskaźniki te są obecnie bliższe poziomom sprzed pandemii niż poziomom usług poniżej normy z lat dotkniętych pandemią.

Na poziomie globalnym, harmonogram

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem