Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowa gama rozwiązań opartych na mikroorganizmach i biostymulantach odpowiednich dla rolnictwa ekologicznego

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

LIDA Plant Research wprowadziła na rynek gamę Bioforce, która łączy to, co najlepsze w liniach badawczych substancji bioaktywnych LIDA z korzyściami płynącymi z działania mikroorganizmów.

"W skład tej gamy wchodzą takie produkty jak Rental Bioforce, o specjalnej formule opartej na kwasach humusowych z leonardytu, wodorostach wzbogaconych o wyselekcjonowane szczepy Trichoderma harzianum i Bacillus oraz inne rozwiązania

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem