Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowa technologia ulepszania nasion sprawia, że pustynie kwitną

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ekstremalne zjawiska pogodowe - fale upałów, susze, ekstremalne mrozy - stanowią poważne zagrożenie dla rolnictwa, przyczyniając się do zjawiska pustynnienia. Na całym świecie żyzne ziemie są coraz bardziej degradowane, tracąc zdolność do podtrzymywania życia i uprawy żywności. Start-up AgriTech, SaliCrop, Ltd., jest pionierem w dziedzinie zaprawiania nasion w celu przekształcenia suchych terenów w kwitnące krajobrazy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem