Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Nowe rozwiązanie finansowe wspiera wysyłki z Ameryki Łacińskiej do Europy

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

ProducePay ogłosiło rozszerzenie swojego rozwiązania Quick-Pay, aby teraz wspierać handel z nabywcami w Europie za pośrednictwem frachtu morskiego z Ameryki Łacińskiej.

ProducePay początkowo rozszerzył swoją ofertę Quick-Pay w październiku 2022 r., aby pomóc producentom z Ameryki Łacińskiej w wysyłce świeżych produktów frachtem morskim do Stanów Zjednoczonych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem