Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowy smak pistacjowy bez skorupki wchodzi na rynek

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wonderful® Pistachios wprowadził na rynek Jalapeño Lime jako najnowszy smak dołączający do linii Wonderful No Shells. Te pikantne, ale nie za pikantne pistacje łączą w sobie papryczkę jalapeño, sól morską i limonkę.

Jalapeño Lime jest dostępny w sklepach w całym kraju i online w 5,5-uncjowych i 11-uncjowych torebkach do przekąsek, rozrywki i wykorzystania w przepisach. Produkt jest również dostępny w opakowaniach 2,25 uncji

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem