Obiecujący otwarty rynek dla marokańskich cytrusów
"Mamy pewną redukcję objętości, więc to oznacza, że jest ładny otwarty rynek. Owoce, które mamy, sprzedają się bardzo dobrze" - mówi Stephanie De Wit, właścicielka firmy Agri Bianco, która sprowadza świeże produkty, w tym cytrusy, z Maroka i Południowej Afryki i eksportuje je na cały świat, na temat obecnego sezonu cytrusowego w Maroku. Stephanie zauważa, że bardzo gorące i suche lato
.
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.