Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Obiecujący rynek letni dla mrożonych kasztanów"

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chiński rynek kasztanów można z grubsza podzielić na kasztany smażone w cukrze w zimie i kasztany mrożone w lecie. Rozumie się, że w właśnie zakończonym sezonie sprzedaży kasztanów smażonych w cukrze, cena kasztanów wzrosła z powodu zmniejszenia produkcji w zeszłym roku, co spowodowało brak popytu na rynku. Qinhuangdao Yanshan Chestnut Food Co., Ltd. zajmuje się głównie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem