Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Oczekuje się, że krajowa produkcja ziemniaków w Korei będzie nadal spadać w najbliższych latach

2023-01-25 20:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkcja ziemniaków w Korei Południowej w 2022 roku spadła o 9,5 procent do 510 000 MT. Oczekuje się, że krajowa koreańska produkcja ziemniaków będzie nadal stopniowo spadać w nadchodzących latach, co może stworzyć więcej możliwości dla importowanych amerykańskich świeżych ziemniaków (chipping i table) pomimo rocznego limitu kontyngentu taryfowego...

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem