Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Odwiedzający Seed meets Technology "gotowi do zakupu

2023-09-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dziewiąta edycja trzydniowych międzynarodowych targów technologii nasiennej Seed meets Technology po raz kolejny przyciągnęła międzynarodowy i wykwalifikowany tłum do kompleksu szklarniowego Vertify w Zwaagdijk, który został przekształcony w kompleks wystawienniczy. Cała dostępna przestrzeń została dobrze wykorzystana. Niektórzy z zainteresowanych musieli nawet zrezygnować z uczestnictwa, ponieważ podłoga targowa była zajęta.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem