Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

ONE zamawia dziesięć nowych kontenerowców typu Panamax

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ocean Network Express Pte. Ltd (ONE) zamówiła dziesięć nowych kontenerowców o nośności ponad 13 700 TEU. Nowe boxshipy zostaną dostarczone w 2025 i 2026 roku.

Oceaniczny przewoźnik z siedzibą w Singapurze powiedział, że to nowe zamówienie jest zgodne ze średnioterminową strategią firmy ogłoszoną w marcu 2022 r. i następuje po 10 statkach zamówionych w maju.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem