Partnerstwo między Royal Brinkman i Moleaer rozszerzone
Royal Brinkman i Moleaer będą kontynuować współpracę w celu poprawy jakości wody do nawadniania w szklarniach ogrodniczych. Opatentowana przez Moleaer technologia nanopęcherzyków przenosi tlen do wody, a właściwości nanopęcherzyków zapewniają dodatkowe korzyści dla hodowców. Royal Brinkman i Moleaer ściśle współpracują w Europie od 2017 roku. Kontynuacja współpracy

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.