Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Picnic podejmuje kolejne kroki na dużym rynku niemieckim

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

UK: "Niepokojący" wzrost strat w supermarketach

W Wielkiej Brytanii supermarkety podejmują działania w celu rozwiązania "niepokojącego" 33% wzrostu strat w handlu detalicznym w porównaniu z poziomami sprzed pandemii, ujawnił ECR Retail Loss. Benchmarkingowa sesja badawcza z udziałem liderów ds. zapobiegania stratom i finansów z dziesięciu największych brytyjskich detalistów, o łącznych obrotach 192 mld funtów, dostarczyła wglądu w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem