Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pierwsza na świecie portowa pakowalnia, chłodnia i magazyn kontenerów pod jednym dachem

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pod koniec pierwszego sezonu, KHOLD i Lona Group oficjalnie otworzyły Coega Fruit Terminal w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Coega na obrzeżach Port Elizabeth.

Kees van Welie, dyrektor zarządzający KHOLD, mówi, że Coega Fruit Terminal jest pierwszym na świecie pod względem zakresu integracji: łączy w sobie pakownię, chłodnię i magazyn kontenerów pod jednym dachem,

>

Kees van Welie, dyrektor zarządzający KHOLD, mówi, że Coega Fruit Terminal jest pierwszym na świecie pod względem zakresu integracji: łączy w sobie pakownię, chłodnię i magazyn kontenerów pod jednym dachem.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem