Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Pierwszy kontener peruwiańskiej pitahaya wysłany do Europy

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zgodnie z informacjami wydanymi przez Veritrade, platformę specjalizującą się w handlu zagranicznym, Camposol był pierwszą peruwiańską firmą rolno-przemysłową, która dokonała komercyjnej wysyłki pitahaya drogą morską do Europy (Rotterdam, Holandia). Ta pierwsza dostawa wyniosła 15 ton. Oprócz tego, że zrealizowała również wysyłki lotnicze tego owocu do tego samego miejsca przeznaczenia.

Wykonanie tej usługi nie jest możliwe.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem