Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Piet Pannekeet żegna się z JASA bez przeszkód

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Piet Pannekeet oficjalnie pożegnał się z JASA Packaging Solutions trzy lata temu. Ale w zeszłym tygodniu świętowano to uroczystym pożegnaniem. Pandemia nieco opóźniła tę okazję. Od tego czasu wiele się wydarzyło, a ta holenderska firma inżynieryjna uruchomiła nową platformę dla nowej generacji maszyn pakujących w tym samym tygodniu. Globalni klienci przybyli do Holandii podczas tego tygodnia demonstracyjnego

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem